Prihlášku na Stavebnú fakultu STU môžeš dnes podať jednoducho, bezpečne, elektronicky

Inžinierov, odborníkov z rôznych sfér stavebného priemyslu si žiada každá doba. Aj tá dnešná.

138

Poď stavať Slovensko. Ekologicky. Ekonomicky. Moderne.

Aktuálna pandemická situácia nastavuje ľudstvu zrkadlo. Všimol si si, aký vplyv má náš spôsob života na krajinu? Na planétu? Životné prostredie? Teraz máme rukolapné dôkazy. Ale nielen to. Máme vedu, máme techniku a vedomosť, že je ešte v našich silách priaznivo ovplyvniť ekologický vývoj Zeme. Aj na Slovensku. Tak pridaj svoj um, ruky a chuť. Študuj na Stavebnej fakulte STU a pomôž vystavať krásne Slovensko. Ekologicky. Ekonomicky. Moderne.

Ekologický prístup v stavebníctve nebol nikdy aktuálnejší. Krajina a naša budúcnosť si vyžadujú stavby, ktoré dokážu využiť všetky možnosti prírody a minimalizovať tak dopady zásahu človeka. Od bytových domov, cez verejné budovy, nákupné centrá, energetické, dopravné a vodné stavby až po úpravu verejného priestoru. Ak chceš aj ty prispieť k tvorbe zdravého priestoru pre život a aktívne zmierňovať klimatické zmeny, poď študovať na Stavebnú fakultu najlepšej univerzity na Slovensku. EKO a ENVIRO sú tu súčasťou každého študijného programu. Ale nielen to. Najnovšia špičková technika ti v tom pomôže.

Naučíš sa pracovať so špeciálnym modelovacím softvérom BIM, v rozšírenej realite, akustickom laboratóriu, s 3D tlačiarňami, dronmi, využívať laserové skenovanie, i umelú inteligenciu či veterné tunely. To sú radikálne zmeny. Nové technológie, nové materiály a navrhovanie a plánovanie stavieb viac pripomína počítačové hry než niekdajšie ťažké výpočty. K tomu zvučné meno univerzity a perspektíva okamžitého zamestnania.

 

Tak neváhaj a prihlás sa na štúdium na Stavebnej fakulte STU. Jednoduchšie to dnes už ani nemôže byť. Elektronickú prihlášku vyplníš hneď a overené doklady doručíš neskôr.


Naši predkovia stavali Budapešť i mrakodrapy New Yorku. Dnes potrebuje vzdelaných stavbárov a inžinierov moderné Slovensko!
 
Ďalšie naše videá si môžete pozrieť tu
 

Výhody štúdia na SvF STU

  • Moderné bývanie iba 5 minút od fakulty;

  • Motivačné štipendium1210 €;

  • Časť štúdia môžeš stráviť na jednej zo 75 prestížnych univerzít v zahraničí. Takmer tridsiatka krajín Európy čaká na tvoje rozhodnutie;

  • 100% uplatnenie v praxi;

  • Unikátny študijný program: Ako jediná fakulta na Slovensku ponúkame štúdium v oblasti vody a vodného hospodárstva.

Vyber si svoj odbor

Civil Engineering
Geodézia a kartografia
Inžinierske konštrukcie a dopravné stavby
Krajinárstvo a krajinné plánovanie
Matematicko počítačové modelovanie
Pozemné stavby a architektúra
Technológie a manažérstvo stavieb
Vodné stavby a vodné hospodárstvo